SlužbyPonúkame služby pre stolárov v podobe polotovarov eurookien, či už hliníkových, drevo + hliník alebo drevených. Dodávame kovania, čisté okná, nátery podľa požiadaviek zákazníka. Túto službu využívajú hlavne stolári, ktorý nedisponujú zariadeniami na výrobu okien.

 

Eurookná - Profily eurookien

Profil 68 mm

Profil 68 mm predstavuje štandardné drevenné eurookno s izolačným dvojsklom 1,1W/m2 K a koeficientom okenného rámu Ug = 1,58 W/(m2.k). Profil 68 mm patri medzi najpredávanejšie výrobky vzhľadom na cenu, t. j. je cenovo najatraktívnejší. Výplňou rámu je tepelno-izolačné dvojsklo. Tento typ okien je vhodný pri rekonštrukcii a modernizácií okien, nie je však už vhodný do novostavieb nízkoenergetických a pasívnych domov. Rozmer eurohranolu v surovom stave je 72 x 86 mm. 

 

Profil 78 mm

Profil 78 je drevené eurookno s vysokými izolačnými vlastnosťami s použitím trojskla 0,7W/m2 KM. Koeficient celkového okenného rámu Ug = 1,22/(m2.k). Tento typ okien je vhodný aj do novostavieb nízkoenergetických domov vďaka lepším tepelno-izolačným vlastnostiam. Výplňou okien je trojsklo – 4 – 10 – 4 – 10 – 4. Z uvedených dôvodov možno považovať profil 78 mm za najpredávanejší profil určený pre novostavby. Tento profil v akcii ponúkame za cenu profilu 68 mm. Rozmer eurohranolu v surovom stave je 82 x 86 mm. 

 

Profil 92 mm

Profil 92 je eurookno s najlepšími tepelno-izolačnými vlastnosťami s použitím zasklenia izolačným trojsklom 4-16-4-16-4 s povlakom „Planibel TOP N+“ koeficientom Ug = 0.6W/(m2.k) a celkovým prestupom celého okna Uw = 0.9W/(m2.k). Profil 92 mm je vhodný pre nízkoenergetické a pasívne domy. Tým vieme uspokojiť potreby aj tých najnáročnejších klientov. Okno v prevedení profilu 92 mm vyzerá masívne. Rozmer eurohranolu v surovom stave je 92 x 86 mm.

 

Drevohliník

 

Luxusné moderné okná

Súčasným trendom vo svete okien je kombinácia rôznych materiálov pri ich výrobe. Vnútorná strana eurookien je útulné drevo, z vonkajšej strany je hliník. Drevo hliník predstavuje okná najvyššej kvality s vysokou životnosťou. Tento druh okien je vhodný do nízkoenergetických a pasívnych domov.


Tepelné vlastnosti

Systém drevo hliníkových okien Kalafut dosahuje optimálne izolačné hodnoty (Uf / Uw), ktoré zodpovedajú požiadavkám EnEV (Vyhláška úspory energie) 2009. Použitím väčších profilov dreva (napr. 78, 88, 92, 110 mm) alebo sendvičové hranoly v kombinácii s inteligentnou modulárnou technológiou hliníka, U-hodnoty rámov a okien môžu byť ešte zlepšené.


Výhody devo hliníkových okien

  • Hliníkové obloženie predlžuje životnosť okna niekoľkonásobne,
  • ľahká údržba drevohliníkových okien,
  • hliníkové obloženie nenarušuje celistvosť dreveného okna,
  • hliníkové obloženie je farebne stabilné,
  • a mnoho daľších.


 

 

 

 

farby na drevo, hrubovrstvé farby na okná, farby na terasy, farby na balkóny, krycie nátery, krycia farba, nitrolak, PU laky, vodou riediteľné laky, ekologické laky, eko laky, lazúry na drevo, lazúry na okná, lazúry na vchodové dvere,oleje na drevo, vosky na drevo, oleje na terasy, vosk na podlahu,dekoračné vosky a oleje na podlahu, tvrdený voskový olej, tvrdý vosk olej, hartwachs ol, impregnácia dreva, ochrana dreva, ošetrenie dreva, povrchová úprava dreva, povrchová úprava okien, altánky, terasy, balkóny, dvere, schody, Remmers, farby Remmers, lazúry Remmers, vosky Remmers,votteler,iris,quimicasiris,ecologické vodouriediteľné nátery na drevo