O násSme dynamická spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti náterov a lakov na drevo s pôsobením na slovenskom trhu už od roku 2006, kedy sme pôsobili pod názvom DREVOKONTAKT Peter Tetemonte.


Počas našich dlhoročných skúseností aj zo zahraničia  máme za sebou  mnoho spokojných zákazníkov. Našou najväčšou prednosťou je flexibilita, odbornosť, komplexnosť a rýchlosť poskytovania služieb zákazníkom. V roku 2012 vznikla firma  P.T. – Mondy s.r.o. 


Naša spoločnosť je výhradným distribútorom Remmers Baustofftechnik pre východné Slovensko, prevažne v oblasti ochrany dreva.  Spoločnosť Remmers Baustofftechnik je na trhu viac ako 65 rokov. Je to úspešný rodinný podnik, ktorý je popredný špecialista v oblasti stavebnej chémie a lakov na drevo. Má viac ako 1 000 zamestnancov, čím poskytuje záruku najvyššej kompetentnosti vo všetkých otázkach týkajúcich sa ochrany dreva a ochrany stavieb - od pivnice až po strechu. S 400 systémami výrobkov stanovuje na trhu štandardy v oblasti kvality a vďaka prémiovej kvalite a špičkovým službám ponúka pridanú hodnotu pre zákazníka.


V roku 2015 sme sa stali výhradným distribútorom  spoločnosti Industrias Químicas Irispre Slovenskú a Českú republiku. Spoločnosť Industrias Químicas Iris je Španielský výrobca a distribútor lakov. Bola založená v roku 1986 s cieľom vyrábať vysoko kvalitné laky na ochranu a skrášlenie dreva. Spoločnosť Industrias Químicas Irisje vedúca spoločnosť na Španielskom trhu a popredný výrobca lakov v celej Európe. Preto je samozrejmosťou, že získala certifikát riadenia kvality podľa ISO 9001 a taktiež certifikát environmentálneho manažmentu ISO 14001.


Pre dokonalé doplnenie sortimentu sme v spojený s nemeckou spoločnosťou VOTTELER®. Už viac ako 100 rokov vyvíja a vyrába VOTTELER®   fascinujúcu povrchovú úpravu. Či už z dreva alebo z plastu, kvalitné interiéry alebo interiéru vozidla, lodi a lietadiel - všade môžeme písať históriu VOTTELER®   farbou a navrhnúť novú kapitolu. 


Stručne povedané, ponúkame celý svet náterových systémov pre drevené povrchy.

PTmondy vaša záruka pre váš úspech

Sme pripravení splniť akúkoľvek požiadavku našich zákazníkov v oblasti ochrany a dekorácii dreva, či už sa jedná o profesionálov alebo domácich majstrov. Naša práca je pre nás koníčkom. Neprinášame revolúciu, len zdokonalený vývoj.


Viac informácií o nami poskytovaných službách a produktoch  nájdete v sekcií produkty a služby. Kontaktovať nás môžete pomocou kontaktného formulára v sekcii kontakt.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami.....